12.01 на запрошення відділу освіти Покровської міської ради та в межах угоди про співпрацю викладачі кафедри української філології взяли участь у засіданні з захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН серед учнів ЗЗСО Покровської ТГ, що відбулося на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради.
... Читати далі »

Просмотров: 37 | Добавил: Деканат | Дата: 12.01.2022


16.12 відбулося підбиття підсумків ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь семеро студентів освітньо-професійних програм «Середня освіта. Українська мова та література» (ІІ, ІV курс ОС Бакалавр та ІІ ОС Магістр) та «Філологія. Українська мова та література» (ІV курс ОС Бакалавр та І ОС Магістр). Михнєва Анастасія (ІІ курс СОУФ), Самарська Софія, Головко Вікторія, Кучма Анастасія (ІV курс СОУФ), Борисенко Катерина (ІV курс ФФУФ), Растєгаєва Лілія (І Магістр ФФУФ), Тарапата Єлизавета (ІІ Магістр СОУФ) стали фіналістками марафону, успішно подолавши усі чотири конкурсні етапи. Усі учасниці увійшли до тридцятки найкращих за сумою балів у категорії «Студенти гуманітарних факультетів закладів вищої освіти», а Михнєва А. та Самарська С. – до двадцятки найкращих.
... Читати далі »

Просмотров: 34 | Добавил: Деканат | Дата: 10.01.2022


УВАГА!!!

 

З 06.01.2022 факультет філології та масових комунікацій працює в економіко-правовому факультеті в ... Читати далі »

Просмотров: 81 | Добавил: Деканат | Дата: 06.01.2022


23 грудня студенти ІІ курсу спеціальності «Журналістика та соціальна комунікація» презентували періодичні друковані видання та передали їх до студентського самвидаву кафедри соціальних комунікацій.
... Читати далі »

Просмотров: 95 | Добавил: Деканат | Дата: 23.12.2021


19 грудня, у день Святого Миколая, студенти факультету філології та масових комунікацій відвідали дитячий будинок «Сонечко».
... Читати далі »

Просмотров: 56 | Добавил: Деканат | Дата: 20.12.2021


15 грудня викладачі кафедри розпочали заняття за програмою семінару-практикуму з підготовки до іспиту на рівень володіння державною мовою для осіб, що претендують на посади державної служби. Протягом двох тижнів слухачі курсів з Національної поліції Донецької області разом з завідувачкою кафедри української філології, доцентом І.В. Мельничук будуть опановувати орфографічні, лексико-стилістичні, морфологічні норми української мови, вдосконалюватимуть комунікативні навички, необхідні для успішного складання іспиту.
... Читати далі »

Просмотров: 58 | Добавил: Деканат | Дата: 17.12.2021


8 грудня викладачі кафедри соціальних комунікацій провели круглий стіл «Журналістика та соціальна комунікація: сучасний вимір». Науковий захід проходив у змішаному форматі у межах науково-дослідної роботи «Теоретично-методичні засади професійної підготовки фахівців у галузі журналістики, реклами та PR у контексті компетентнісного підходу» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Тетяна Іванова).
... Читати далі »

Просмотров: 107 | Добавил: Деканат | Дата: 09.12.2021


6 грудня викладачі кафедри розпочали заняття на курсах підвищення кваліфікації для учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури закладів середньої освіти за програмою «Інноваційні освітні технології викладання української мови та літератури, світової літератури». Протягом тижня здобувачі матимуть змогу познайомитися з особливостями використання методів міфокритичного аналізу в процесі вивчення української та зарубіжної літератури, вдосконалити свої знання з методології наукових досліджень у закладах загальної середньої освіти та використання сучасних технологій викладання філологічних дисциплін, дізнатися про особливості психологічного супроводу особистості в умовах інклюзивної освіти та використання флеш-карток на уроках української мови та літератури.
... Читати далі »

Просмотров: 47 | Добавил: Деканат | Дата: 08.12.2021


7 грудня професор кафедри соціальних комунікацій Георгій Почепцов провів публічну лекцію до курсу «Комунікації та дизайн поведінки» для студентів ІІІ курсу спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю» денної та заочної форм навчання. Модератором онлайн зустрічі виступила доцент Олена Мельникова-Курганова.
... Читати далі »

Просмотров: 198 | Добавил: Деканат | Дата: 08.12.2021


03 грудня відбувся міжвузівський регіональний науковий семінар «Словник мови творів Бориса Грінченка: стан і перспективи». Захід постав як результат колаборації кафедри української мови Київського університету імені Бориса Грінченка, кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та кафедри української філології МДУ. Модератором заходу виступив Вінтонів Михайло Олексійович, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Київського університету імені Бориса Грінченка. Науковці, спільно з колегами з Таврійського національного університету імені В. Вернадського та Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка обговорили питання української лексикографії у її синхронії та діахронії, торкнулися проблем мови творів письменників та її лексикографічного опрацювання, специфіки застосування онлайн-словників, стан і перспективи української комп’ютерної лексикографії тощо. Доцент кафедри Оксана Мороз виступила з доповіддю «Іменниковий словотвір художніх творів Бориса Грінченка», зробивши посутні зауваження щодо способів словотвору та словотворчих засобів, використаних письменником у своїх творах.
... Читати далі »

Просмотров: 51 | Добавил: Деканат | Дата: 03.12.2021

1 2 3 ... 25 26 »
uCoz