15 жовтня 2021 року на факультеті філології та масових комунікацій стартував перший етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (у дистанційному режимі). Відкрили ці філологічні змагання викладачі кафедри української філології спільно зі студентами спеціальностей факультету. Студенти поділилися власним розумінням творчості великого митця, висвітлили актуальність його віршів, пригадали з-поміж них улюблені. Наступний крок – це виконання конкурсних завдань, змагання за призові місця та участь у другому (обласному) етапі.
... Читати далі »

Просмотров: 3 | Добавил: Деканат | Дата: 16.10.2021


07.10 викладачі кафедри української філології у межах угоди про співпрацю взяли участь у щорічній загальній ліцейській конференції МАН «Крізь терни до зірок», що відбувалася у Маріупольському технологічному ліцеї. Доценти Оксана Мороз, Олена Євмененко, Ірина Мельничук на засіданнях секції української філології мали змогу поспілкуватися з учнями, які представили на розсуд журі дослідження з проблем української фольклористики, літературознавства та мовознавчої науки; провели консультації з юними дослідниками, що стануть учасниками Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, та їх керівниками; взяли участь у церемонії нагородження талановитої учнівської молоді.
... Читати далі »

Просмотров: 32 | Добавил: Деканат | Дата: 08.10.2021


29-30 вересня 2021 року здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відвідали заняття з Academic Integrity, які проходили на базі Наукової бібліотеки МДУ та були організовані завідувачкою сектору інформаційно-бібліографічного обслуговування Вікторією Давшан. Студенти-документознавці ознайомились з теоретичними питаннями академічної доброчесності, кодексу честі університету, зокрема Етичного кодексу МДУ. Предметом обговорення стали питання стратегії уникнення плагіату, використання антиплагіатних систем, застосування методики складання списку використаної літератури. Отриманні знання стануть в нагоді під час виконання практичних завдань з освітніх компонентів ОПП «Документознавство, керування документаційними процесами» та ОПП «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та формування професійних компетентностей, здійснення наукових досліджень з актуальних проблем документознавства, інформаційної діяльності, бібліотекознавства, архівознавства.
... Читати далі »

Просмотров: 47 | Добавил: Деканат | Дата: 04.10.2021


Запрошуємо усіх бажаючих на тренінг Андрія Куликова "Голова Комісії з журналістської етики про сучасну журналістську етику", який відбудеться 4 жовтня на ФФМК. Тривалість заходу: з 13:00 до 14.30.
... Читати далі »

Просмотров: 45 | Добавил: Деканат | Дата: 01.10.2021


30 вересня 2021 року на факультеті філології та масових комунікацій за ініціативою кафедри інформаційної діяльності та в межах відзначення 30-річчя Маріупольського державного університету відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Феномен бібліотек в сучасному світі». Під час роботи конференції відбувся плідний обмін думками між освітянами і професіоналами, майбутніми фахівцями і роботодавцями в галузях інформаційної, бібліотечної і архівної справи.
... Читати далі »

Просмотров: 40 | Добавил: Деканат | Дата: 30.09.2021


29 вересня, в день 80-х роковин трагедії Бабиного Яру, студенти 1 курсу спеціальності «Журналістика» обговорили особливості висвітлення трагічних історичних подій в друкованих та електронних мас-медіа.
... Читати далі »

Просмотров: 96 | Добавил: Деканат | Дата: 29.09.2021


28.09 на факультеті філології та масових комунікацій за участі студентів І-IV курсів ОП «Філологія. Українська мова та література», «Середня освіта. Українська мова і література» та викладачів кафедри української філології відбувся круглий стіл «Трагедії Бабиного яру: Олена Теліга». Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих; обговорення трагедії Бабиного Яру відбувалося крізь призму трагедії окремої особистості. У фокусі уваги доповідачів опинилася фігура мужньої патріотичної українки – талановитої поетки, члена ОУН, Олени Теліги, яка була розстріляна у Бабиному Яру разом з чоловіком, Михайлом Телігою. Студенти-україністи у своїх доповідях торкалися питань проблематики творчості поетки, гендерного дискурсу її поезій, національно-визвольних мотивів тощо.
... Читати далі »

Просмотров: 45 | Добавил: Деканат | Дата: 29.09.2021


Доцент кафедри інформаційної діяльності Ірина Петрова спільно з магістрантами-документознавцями організували для здобувачів факультету філології та масових комунікацій МДУ меморіальний захід до 80-х роковин від початку масових розстрілів у Бабиному Яру. Зокрема, студентка Анна Петрова організувала наочну презентацію подій, провела обговорення з учасниками заходу страшну трагедію, яка сталася в урочищі на північно-західній околиці Києва. Подія стала однією з найтрагічніших сторінок історії України, про яку пам'ятає весь світ з надією, що це ніколи не повториться в майбутньому. Спілкування учасників відбулося в активній діалоговій формі. Студенти відзначили важливість документальних свідчень про події для збереження соціальної пам'яті та поширення правди про ці злочини. Після перегляду історичної довідки від Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» https://www.youtube.com/watch?v=UckFNJhlBkw . Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання
... Читати далі »

Просмотров: 44 | Добавил: Деканат | Дата: 29.09.2021


На період з 12.07 по 26.07.2021

Для отримання довідки про навчання слід написати заявку на поштову скриньку ... Читати далі »

Просмотров: 348 | Добавил: Деканат | Дата: 09.07.2021


Приєднуйся до команди 1+1 медіа
Просмотров: 195 | Добавил: Деканат | Дата: 05.07.2021

1 2 3 ... 22 23 »
uCoz