15:01
Декада студентської науки - 2023

13 березня на факультеті філології та масових комунікацій відбулося Пленарне засідання Декади студентської науки. З вітальним словом до учасників звернулася декан факультету, доктор філологічних наук, професор Світлана Володимирівна Безчотнікова, відзначивши важливість науково-дослідної діяльності студентської молоді у розвитку вітчизняної науки і побажавши цікавих доповідей і плідних наукових дискусій.

З доповідями на Пленарному засіданні виступили Анастасія Скіба (ОП «Журналістика. Реклама та зв’язки з громадськістю», ІV курс ОС «Бакалавр»), Кучма Анастасія (ОП «Філологія. Українська мова і література», ОС Магістр, І курс), Холод Дмитро (ОП «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», ОС Магістр, 1 курс). У своїх доповідях здобувачі зокрема торкнулися питань розвитку інформаційно-розважальних сайтів для жінок, ролі мистецтва і митця у художньому просторі Декадансу, особливостей роботи бібліотек у соцмережах (на прикладі Нью-Йоркської публічної бібліотеки) тощо.


Декада студентської науки триватиме до 24 березня і передбачає засідання п’яти наукових секцій та науково-комунікативні заходи різного формату.

Переглядів: 80 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
uCoz