09:15
DESTIN в дії: презентація освітньої програми «Журналістика та соціальна комунікація» МДУ для абітурієнтів

30 січня у Маріупольському державному університеті відбувся День відкритих дверей. Вперше за останні два роки майбутні вступники змогли відвідати єдиний класичний виш Донеччини та дізнатися про можливості, які надає МДУ.

Кафедра соціальних комунікацій презентувала освітньо-професійну програму «Журналістика та соціальна комунікація», яка реалізована у рамках міжнародного проєкту Еразмус+ DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм». Абітурієнти дізналися про важливі компетентності майбутнього фахівця, сучасні вимоги до журналіста в пресі, на радіо, телебаченні та соціальних медіа, в сфері реклами та зв’язків з громадськістю.

 

Майбутні вступники ознайомилися із журналами «Студентського самвидаву», які створили студенти спеціальності «Журналістика та соціальна комунікація», зацікавилися актуальними книгами з масовокомунікаційних технологій, реклами, медіаосвіти, авторами яких є професори кафедри соціальних комунікацій.

 

Крім того, абітурієнти побачили приклад дуальної освіти в дії! Ведуча ранкового ток-шоу на телеканалі «Маріупольське телебачення» Ксенія Місюревич та журналістка телеканалу «Сигма» Карина Телепіна брали інтерв’ю у майбутніх вступників та поза кадром ділилися власним досвідом поєднання навчання з практикою на телебаченні.

 

Гості МДУ мали змогу задати питання викладачам кафедри соціальних комунікацій, отримати інформаційні буклети та зробити яскраві селфі із символом спеціальності «Журналістика» і студентами-журналістами.

 

У межах проєкту Еразмус+ DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм» було оновлено програми на освітніх рівнях «Бакалавр» та «Магістр» за спеціальністю «Журналістика», впроваджено дуальну освіту, проведено Open Days для абітурієнтів, посилено співпрацю зі стейкхолдерами.

Переглядів: 223 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0
uCoz