12:58
Дуальна освіта з журналістики в Маріупольському державному університеті

Стажування та працевлаштування студентів є вагомим результатом співпраці кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету зі стейкхолдерами. В межах міжнародного проєкту Еразмус+ DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм» почалось впровадження дуальної освіти на спеціальності «Журналістика» за телевізійним та радіофахом. Усі здобувачі вищої освіти, що вивчають ці дисципліни, опановують теоретичний матеріал в аудиторії, практикуються в телестудії «МДУ-Медіа» та вдосконалюються у виробничих умовах на ТОВ «ТРО «Маріупольське телебачення» і ПрАТ «ТРК «Євростудія». Майбутні фахівці виїжджають на зйомку разом із старшими колегами, беруть участь у підготовці випусків новин та ефірних програм.

11 червня вони вперше складали іспит в прямому ефірі програми «Ранок Маріуполя» і «Маріуполь online» на телеканалі «Маріупольське телебачення». Є студенти, які вже поєднують роботу за фахом з навчанням. Зокрема студентка ІІ курсу Ксенія Місюревич працює ведучою у ранковому шоу, журналістом відділу новин та практикується SMM-ником телеканалу «Маріупольське телебачення» в соцмережі TikTok. Своєю чергою, Анастасія Решетілова працевлаштована на посаду відеооператора, Марина Баліоз –журналіста.

 

Під час практики на радіостанції «Авторадио Маріуполь» (ПрАТ «ТРК «Євростудія») можна почути новини від студентів-журналістів. Магістрантка спеціальності «Медіакомунікації та зв’язки з громадськістю» Інга Павлій працює ведучою у прямому етері.

Наразі планується продовжити співпрацю з газетою «Приазовский рабочий».

Переглядів: 159 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0
uCoz