16:30
Фейкотрощі: студенти-журналісти МДУ – переможці регіонального туру Всеукраїнської олімпіади з медіаграмотності

Студенти I-II курсів спеціальності «Журналістика» Маріупольського державного університету взяли участь у регіональному турі І Всеукраїнської олімпіади з медіаграмотності «Фейкотрощі».

Інтелектуальне змагання, яке об'єднало учасників із 33 закладів вищої освіти, проходить за підтримки Фонду сприяння демократії Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

 

До складу журі олімпіади увійшли голова громадської організації «Центр аналітики і розслідувань», керівник фактчек-проєкту «БезБрехні» Олександр Гороховський, голова комітету Незалежної медіапрофспілки України Сергій Штурхецький і головна редакторка інформаційної кампанії «По той бік новин» Альона Романюк.

Під керівництвом доцента кафедри соціальних комунікацій МДУ Олени Мельникової-Курганової майбутні журналісти готувалися до змагань з листопада минулого року: вивчали маркери фейкового, маніпулятивного та пропагандистського контенту й особливості протистояння інформаційним загрозам.

За результатами регіонального туру І Всеукраїнської олімпіади з медіаграмотності «Фейкотрощі» команда Маріупольського державного університету здобула перемогу і пройшла до фіналу. Журі відзначили гарну підготовку та вправність студентів МДУ. Попереду другий етап інтелектуальних змагань, який відбудеться у травні.


Вітаємо команду Маріупольського держуніверситету з перемогою
та бажаємо успіхів у фінальній грі!

Читайте також:Студенти МДУ стали призерами спортивних змагань за Кубок ректора Донецького юридичного інституту

Переглядів: 17 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0
uCoz