09:47
ХХІV Підсумкова науково-практична конференція викладачів МДУ «Актуальні проблеми науки та освіти»

04 лютого 2022 року в Маріупольському державному університеті відбулася щорічна науково-практична конференція «Актуальні проблеми науки та освіти». Викладачі факультету філології та масових комунікацій взяли участь у пленарному та секційних засіданнях, які проходили у змішаному режимі (пленарне засідання – у дистанційному форматі, секційні засідання – у режимах «онлайн» / «офлайн»).

На пленарному засіданні було заслухано доповідь-презентацію кандидата наук із соціальних комунікацій, завідувача кафедри інформаційної діяльності В.О.Кудлая на тему «Зміни у практиках керування документаційними процесами установ у період епідемії COVID-19».

 

Робота трьох секцій («Особливості професійної підготовки фахівців у галузі журналістики, реклами та PR: компетентнісний підхід», «Актуальні проблеми української філології», «Перспективи підготовки фахівців інформаційної, бібліотечної та архівної справи») дала змогу ознайомитися з новітніми здобутками викладачів факультету. Розглянуто перспективні підходи до висвітлення сучасних питань у різних наукових галузях.

Переглядів: 153 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0
uCoz