11:33
Команда студентів спеціальності «Журналістика» МДУ пройшла до фіналу І Всеукраїнської олімпіади з медіаграмотності

23 квітня студенти І та ІІ курсів спеціальності «Журналістика» взяли участь у регіональному турі І Всеукраїнської олімпіади з медіаграмотності «Фейкотрощі», вибороли перемогу та пройшли до фіналу. У форматі брейн-рингу зустрілися команди з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Університету державної фіскальної служби України, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького та Маріупольського державного університету.

 

До команди «Fake Busters» увійшли Максим Кладітін, Тетяна Каменська, Олександра Постоєва, Дар'я Чередніченко, Світлана Фролкіна, Валерія Кучерявенко. Студенти МДУ представили динамічний відеоролик презентації команди в образі мисливців за фейками та змагалися з іншими командами у п’яти раундах. Журі у складі голови ГО «Центр аналітики і розслідувань», керівника фактчек-проєкту «Без-Брехні» Олександра Гороховського, голови комітету Незалежної медіапрофспілки України Сергія Штурхецького, голови ГО «По той бік новин» Альони Романюк підкреслили те, що «Fake Busters» традиційно першими надсилали відповіді на завдання брейн-рингу.

Під керівництвом доцента кафедри соціальних комунікацій Олени Мельникової-Курганової учасники команди готувалися до змагань з листопада, вивчали маркери фейкового, маніпулятивного, пропагандистського контенту, особливості протистояння інформаційним загрозам тощо. Фінал, до якого увійшли п’ять закладів вищої освіти, відбудеться вже у травні. Захід проходить за підтримки Фонду сприяння демократії відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. У брейн-рингу брали участь команди з 33 закладів вищої освіти.

Переглядів: 77 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0
uCoz