20:29
Круглий стіл «Гендерна нерівність і гендерні ролі: стереотипи та міфи в Україні та Греції» разом з представниками «Διοτιμα»

17 березня в межах Декади студентської науки за участі представників громадської організації «Διοτιμα» (Салоніки, Греція), викладачів кафедри української філології та здобувачів освітніх програм «Філологія. Українська мова та література», «Середня освіта. Українська мова та література» відбувся круглий стіл «Гендерна нерівність і гендерні ролі: стереотипи та міфи в Україні та Греції».

Представниця організації Вікторія Помазан у своїй доповіді торкнулася питань гендерних стереотипів, притаманних Україні та Греції, гендерних ролей та гендерного насильства, його видів, вміння його розпізнати і запобігти. Доповідь викликала жваве обговорення, було наголошено, зокрема, на необхідності підтримки та розширення можливостей жінок або жіночих груп, дослідження питань гендерної проблематики в літературознавстві, лігнвістиці, міждисциплінарній царині.


Захід проводився в межах комплексної теми науково-дослідної роботи кафедри української філології факультету філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету.

Переглядів: 63 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0
uCoz