08:42
На факультеті філології та масових комунікацій відбувся онлайн-семінар «Психологічні аспекти якості освіти в умовах карантину»

Психічне здоров’я та психологічне благополуччя викладача вищої школи є умовою якісної професійної діяльності. Але за умов дистанційного навчання є велика ймовірність порушення емоційної стабільності педагога. 29 квітня викладачі факультету філології та масових комунікацій під час онлайн-семінару «Психологічні аспекти якості освіти в умовах карантину» мали змогу отримати корисні поради від фахівців кафедри практичної психології – кандидата психологічних наук, доцента Олени Борисівни Стуліки та кандидата психологічних наук, доцента Лілії Валеріївни Тищенко. Учасники семінару ознайомилися з особливостями професійного та емоційного вигорання викладача, зокрема в умовах карантину, обговорили причини синдрому хронічної втоми, стадії розвиту емоційного вигорання, а головне, почули рекомендації, як викладачу впоратися із наслідками стресових ситуацій, відновити сили, посприяти емоційному розвантаженню.

Не менш цікавою була інформація Л. В. Тищенко щодо самопрезентації як інструменту соціальної успішності та особистісного благополуччя. Учасники мали можливість обговорити та усвідомити, що психологічне благополуччя особистості обумовлено єдністю внутрішнього й зовнішнього образу Я, соціальною та особистісною успішністю, ключом до якої є усвідомлена й позитивна самопрезентація.

Переглядів: 29 | Додав: Деканат | Рейтинг: 5.0/1
uCoz