10:56
Переможці секцій кафедри соціальних комунікацій Декади студнауки

25 березня на факультеті філології та масових комунікацій відбулося підбиття підсумків Декади студентської науки та виголошення переможців секцій кафедри соціальних комунікацій.

Переможницями секції «Реклама та зв’язки з громадськістю» стали студентки ІІ курсу Карина Семенюта (І місце), Анастасія Скіба (ІІ місце), та студентка ІІІ курсу Анастасія Карпенко (ІІІ місце). Учасниці досліджують особливості створення фірмової продукції, візуальний образ в рекламі, стратегії просування товару в соціальній мережі Іnstagram тощо.

 

У секції «Інтернет, телебачення та радіо: розвиток та трансформація на сучасному етапі» перемогу здобули студентка ІV курсу Дарина Чабанова (І місце), студентка ІІІ курсу Марина Баліоз (2 місце), студенти ІІ курсу Карина Телепіна та Дмитро Зіновін (ІІІ місце). Було розглянуто питання гендерного балансу в українських онлайн-медіа, кінокритики, travel-журналістики.

У секції «Публіцистика українських дисидентів» брали участь студенти ІІІ курсу спеціальності «Журналістика», «Реклама та зв’язки з громадськістю». Своєю чергою, 1 місце посіла Кіор Катерина,2 місце – Ганна Андрющук, 3 місце – Лада Юшина та Олександр Ганич.

Грамоту за участь у пленарному засіданні отримала Ксенія Місюревич за доповідь «Особливості ранкового шоу (на прикладі програми «Ранок з Маріуполем»)».

 

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших наукових успіхів!

Переглядів: 28 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0
uCoz