08:20
Перша практика: майбутні журналісти знайомляться з роботою маріупольських ЗМІ

Студенти спеціальності «Журналістика та соціальна комунікація» продовжують знайомитися із специфікою професії. Наразі триває перша, ознайомча практика, під час якої першокурсники відвідують місцеві ЗМІ.

Так, під час екскурсії до ПрАТ «ТРК "Євростудія"» студенти мали змогу ознайомитися із діяльністю радіостанції «Авторадіо Маріуполь», де дізналися про історію радіостанції та місцевого радіомовлення, особливості роботи радіоведучих, а також процес створення творчого продукту.

 

Також майбутнім медійникам розповіли про роботу Відділу інформації та зв'язків з громадськістю Маріупольського державного університету, навчальної лабораторії «Телестудія "МДУ-медіа"», а також про можливості, що чекають на них у стінах рідного університету.

17 березня студенти першого курсу відвідали телеканал «МТБ». Екскурсію провела редактор авторських програм Марина Малкова, яка детально розповіла про роботу всіх спеціалістів та про те, що завжди залишається поза телеекранами. Збір та обробка інформації, написання сценаріїв, зйомка та монтаж сюжетів, перевірка готового продукту так званої «телевізійної кухні» – все це лише мала частина роботи великого механізму.

«На телебаченні людина не може працювати одна, тому перше, чому ви повинні навчитися – це робота в команді,» – акцентувала увагу майбутніх журналістів Марина Малкова.

Попереду – відвідування редакції газети «Приазовський робочий» та знайомство із роботою редакції друкованого ЗМІ.

Переглядів: 58 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0
uCoz