04:13
Професійна програма, розроблена викладачами кафедри української філології, набуває популярності серед працівників Національної поліції

Серед слухачів навчальних курсів, що проходять у Маріупольському державному університеті, набуває популярності професійна програма «Особливості використання ділової української мови у професійному спілкуванні», розроблена викладачами кафедри української філології. Так, 23 березня заняття за програмою розпочала друга група працівників Національної поліції Донецької області, протягом чотирьох тижнів вони разом з завідувачкою кафедри української філології, доцентом І.В. Мельничук будуть опановувати орфографічні, лексико-стилістичні, морфологічні особливості ділового мовлення у професійному спілкуванні.

З вітальним словом до слухачів курсів звернулася перший проректор Маріупольського державного університету, професор О.В. Булатова, наголосивши на важливості співпраці МДУ з Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області, що є плідною в багатьох сферах і триває вже не один рік поспіль.

Переглядів: 27 | Додав: Деканат | Рейтинг: 5.0/1
uCoz