11:55
Редакція студентів II курсу спеціальності «Журналістика. Реклама та зв’язки з громадськістю » презентувала журнал «MADAM»

 19 квітня студенти ІІ курсу спеціальності «Журналістика (ОПП «Реклама та зв’язки з громадськістю») захистили свій перший номер журналу «MADAM» в рамках дисципліни «Газетно-журнальне виробництво».

За допомогою онлайн-платформи Meet редколегія видання та викладач курсу, доцент кафедри соціальних комунікацій Олена Мельникова-Курганова обговорили результати роботи над першим випуском.

 

Студенти успішно виконали творче завдання: написали тексти, відредагували матеріали одногрупників, уклали та зверстали видання у PDF-форматі. Редколегія завзято працювала над темою номера, його композицією та версткою.

Головна редакторка Анастасія Скіба зазначає: «Весна – час, коли все розквітає та сама природа надихає на нові звершення. Перший випуск жіночого журналу «MADAM» присвячений гендерній тематиці. У кожної з наших читачок унікальний світогляд та свої інтереси, примхи, які складно задовольнити! Але наша редакція зробить все для цього все: небанальні кейси, лайфхаки, підборки, коментарі, опитування… Впевнена, кожна знайде щось собі до смаку»

Своєю чергою, викладач курсу Олена Мельникова-Курганова підсумувала результати захисту модулю «Випуск номера» та надала цінні поради щодо подальшого поліпшення роботи редакції.

Переглядів: 86 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0
uCoz