12:36
Студентка спеціальності «Журналістика» перемогла у конкурсі «Донеччина: територія перспектив»

У рамках проєкту MEDIAHUB було підбито підсумки конкурсу аудіо- та відео подкастів про розвиток регіону «Донеччина: територія перспектив». Конкурс покликаний сприяти розвитку творчого потенціалу молоді міста, поширенню інформації про представників, історії, культурі, традиціях міста та регіону, висвітлювати хід реформ, децентралізації, розвитку малого і середнього бізнесу в Донецькій області, а також інформувати про позитивні зміни в місті і регіоні.

У Конкурсі брали участь учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, студенти закладів вищої освіти, молоді журналісти віком до 35 років.

 

До складу конкурсного журі увійшли:

- Світлана Безчотнікова, декан факультету філології та масових комунікацій, професор, доктор філологічних наук, директор ПрАТ «ТРК «Євростудія». 

- Олена Калайтан, директор-головний редактор ПрАТ «Газета «Приазовский рабочий», голова Донецької обласної організації НСЖУ.

- Андрій Куликов, голова правління ГО «Громадське радіо», журналіст, медіатренер.

- Микола Осиченко, директор ТОВ «Телерадіоорганізація "Маріупольське телебачення"».

 

Переможцем конкурсу комісією журі було обрано роботу студентки ІІІ курсу спеціальності «Журналістика» МДУ Катерини Кіор, яка підготувала подкаст «Погляд юної журналістки». Перший випуск цього подкасту знайомить слухачів із Донеччиною, а саме з розвитком Маріуполя у туристичній, культурній та спортивній сферах. Переможницю було нагороджено головним призом конкурсу – сучасним планшетом IPad від компанії Apple.

Також пам’ятними подарунками було відзначено роботи студента ІІ курсу спеціальності «Журналістика. Реклама і зв’язки з громадськістю» Дмитра Зіновіна та команди учнів ЗОШ №47.

Переглядів: 27 | Додав: Деканат | Рейтинг: 0.0/0
uCoz