________________________________________________

ТЕЛЕСТУДІЯ «МДУ-МЕДІА»
_____________________________________________________


Телестудія «МДУ-медіа» була створена у 2011 році у рамках гранту Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Це оснащена необхідною технікою навчальна лабораторія, на базі якої студенти спеціальностей «Журналістика» і «Журналістика. Реклама та зв’язки з громадськістю» отримують і вдосконалюють професійні навички, вчаться знімати, монтувати й озвучувати інформаційні, публіцистичні та рекламні відеосюжети, а також створювати аудіоролики.

На базі навчальної лабораторії «Телестудія МДУ-медіа» проводяться лекційні та практичні заняття для студентів освітніх програм «Журналістика» та «Реклама та зв’язки з громадськістю», в рамках роботи телестудії студенти кафедри соціальних комунікацій мають змогу проходити навчально-виробничу практику. Зокрема, використовуються технічні можливості навчальної лабораторії у рамках медіа-супроводу заходів в університеті. Навчальна лабораторія функціонує як творча майстерня медіа-експерта, медіа-тренера та голови правління ГО «Громадського радіо» А.В. Куликова.

Також на базі навчальної лабораторії «Телестудія МДУ-медіа» регулярно проводяться практичні семінари викладачів кафедри соціальних комунікацій, зустрічі з гостями університету та тренінги відомих майстрів телевізійної журналістики, а студенти вдосконалюють практичні навички.

Положення про телестудію «МДУ-медіа»

Відкриття телестудії МДУ-медіа та тренінг ведучого програми Свобода Слова А.Куликова
     
Престижна журналістська практика
     
Телеакадемія
     
Візит Мімі Чокарової
   
     
Майстер-класи відомих практиків
 
     
Практика студентів в телестудії МДУ-медіа
     
     
uCoz